Zamykamy sezon Błękitną Wstęgą

22.10.17 odbyły się ponownie regaty o Błękitną Wstęgę, a przedstawiciele Targów Boatex wystąpili na nich w roli jednego ze sponsorów nagród dla uczestników.

Jak piszą sami organizatorzy:

"Tegoroczna edycja regat, które mają tak piękną i długą historie, była wyjątkowa. Nowością był sposób pokazania regat za pomocą trackingu. W świetlicy JKW zgromadzili się kibice, którzy oglądali zaciętą walkę o główne trofeum. Każda łódź wyposażona była w GPS za pomocą którego rywalizacja, wyświetlana była na żywo na ekranie, wraz z fachowym komentarzem. 
Regaty o BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ 2017 r. wygrała załoga JKW w składzie: sternik - Mariusz Trzciński, załoga – Damian Dembicki, Paweł Kurzawa, Błażej Łukomski. Przypomnieć należy, że załoga ta obroniła pierwsze miejsce z ubiegłego roku a nie było to łatwe. W ciągu całego wyścigu do zwycięstwa mocno dążyła również załoga 49-tki (bardzo przeżaglowana klasa olimpijska). 
Pomysłodawcami i realizatorami tegorocznej edycji regat byli: Szymon Bieńkowski – FLOTA ONLINE oraz z JKW Piotr Kowalewski, Jan Trzciński i Maciej Jankowski. Jacht Klub Wielkopolski, udostępnił klubową świetlicę oraz bardzo znacznie wspomógł organizację regat."

Zachęcamy do zapoznania się z naszą >>>GALERIĄ<<< z wydarzenia i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji!

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact