To był weekend pełen pasji

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich właśnie zakończyły się Targi Pięciu Pasji, w tym targi BOATEX.

Targi Pięciu Pasji – wydarzenie, które pozwala rozwijać własne zainteresowania, jest miejscem spotkań ze znakomitymi osobistościami i podczas którego najważniejsze są dobra zabawa i pozytywne emocje.

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX to jedna z pięciu imprez, które wchodzą w skład Targów Pięciu Pasji. W tym roku odbyła się już czwarta edycja tego wydarzenia. Szeroki wybór asortymentu z jakim można zapoznać w Poznaniu sprawia, że wielu miłośników wodnego szaleństwa właśnie tutaj chce przygotować się do kolejnego sezonu uzbrajając się w akcesoria żeglarskie czy realizując marzenia o wspaniałych jachtach.

Oprócz ekspozycji na targach nie zabrakło innych atrakcji. Codziennie, od wczesnych godzin porannych funkcjonowała scena targów BOATEX, na której pojawili się doświadczeni żeglarze, mający na swoim koncie tysiące mil morskich.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę, której nie byłoby bez Was, ludzi z pasją.

Dziękujemy wystawcom, że wzięli udział w tym wydarzeniu i przygotowali mnóstwo atrakcji dla pasjonatów sportów wodnych oraz gościom specjalnym, którzy uświetnili nasze targi przygotowując pasjonujące pokazy, szkolenie i warsztaty.

Gorące podziękowania również dla patronów medialnych targów, dzięki którym o wydarzeniu było głośno.

Do zobaczenia w Poznaniu za rok!

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact