MTP24 krok po kroku

CO TO JEST MTP 24?

MTP 24 to internetowe centrum obsługi zwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie, dostępne pod adresem www.mtp24.pl, pozwalające Państwu na szybkie uzyskanie dokumentów uprawniających do wstępu na wybrane targi bez potrzeby ruszania się z domu czy biura.

Za pośrednictwem serwisu MTP24 można w łatwy i komfortowy sposób:

 • zakupić bilet na targi,
 • aktywować zaproszenie na targi,
 • wypełnić ankietę upoważniającą do zakupu tańszego biletu na targi,
 • przejrzeć historię transakcji.

DLACZEGO MTP 24?

Zakupienie biletu, aktywacja zaproszenia czy wypełnienie ankiety rejestracyjnej on-line pozwala na znaczne skrócenie procedur wstępu na targi.

JAK TO DZIAŁA czyli MTP 24 KROK PO KROKU

Aby korzystać z serwisu MTP 24, należy założyć konto. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może wielokrotnie logować się i zgłaszać chęć udziału w wielu wybranych przez siebie wydarzeniach, a także przeglądać historię transakcji i drukować duplikaty wystawionych wcześniej dokumentów.

MTP 24 - TWORZENIE KONTA

 1. Prosimy o wejście na stronę www.mtp24.pl.
 2. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze konta w serwisie MTP 24, prosimy o wybranie opcji UTWÓRZ KONTO. Aby zapoznać się z regulaminem serwisu, należy wybrać opcję ZOBACZ REGULAMIN.
 3. Prosimy wypełnić formularz. Jeżeli odwiedzają Państwo targi służbowo, prosimy o zaznaczenie opcji „Reprezentuję firmę, prowadzę działalność". Jeżeli przybywają Państwo na targi jako osoba prywatna, prosimy o wybranie drugiej możliwości.  
  Zobacz zrzut ekranu
  Przy podawaniu danych prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność adresu e-mail. Będzie on później służył jako login do serwisu, a także będzie konieczny do sfinalizowania procesu tworzenia konta.

  Aby kontynuować tworzenie konta niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacja regulaminu.

  UWAGA! Nie należy zakładać więcej niż jednego konta w oparciu o ten sam adres e-mail. W celu stworzenia każdego kolejnego konta dla kolejnych osób należy podać nowy adres e-mail.
 4. Po kliknięciu na przycisk UTWÓRZ KONTO na podanego przez Państwa maila zostanie wysłany e-mail aktywacyjny. Prosimy o sprawdzenie poczty. Gdyby nie znaleźli Państwo wiadomości z serwisu MTP 24 w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

  W automatycznej wiadomości wysłanej przez serwis znajdą Państwo link potwierdzający utworzenie konta. Prosimy o jego kliknięcie.

 5. Teraz mogą się Państwo zalogować do serwisu.

MTP 24 - GAMA MOŻLIWOŚCI

Po zalogowaniu się mogą Państwo:

 • nabyć bilet elektroniczny,
 • aktywować zaproszenie,
 • wypełnić i wydrukować ankietę rejestracyjną,
 • przejrzeć historię transakcji i wydrukować dokumenty.

KUPOWANIE BILETU

 1. Aby zakupić bilet, należy uprzednio wypełnić ankietę.
 2. Po jej wypełnieniu zostaną Państwo przeniesieni do serwisu płatności.pl. Tu mogą Państwo mogli dokonać płatności za bilet drogą elektroniczną lub tradycyjnym przelewem bankowym.

  Zobacz zrzut ekranu
 3. Jak tylko kwota odpowiadająca wartości wybranego biletu wpłynie na konto MTP, otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

  Również w menu TRANSAKCJE serwisu MTP 24 pojawi się stosowna informacja.

  Zobacz zrzut ekranu
 4. Teraz mogą Państwo wydrukować bilet, klikając na ikonkę pliku PDF lub JPEG w kolumnie AKCJE.

  Zobacz zrzut ekranu

  Wydrukowany bilet prosimy zabrać ze sobą na targi. Bilet elektroniczny uruchamia kołowroty przy wejściu.

  UWAGA! Aby otrzymać fakturę za bilet zakupiony on-line prosimy wybrać opcję „zamów fakturę lub duplikat faktury” na stronie głównej serwisu mtp24.

Do zakupu biletów za pośrednictwem portalu www.mtp24.pl uprawnione są wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą związaną z branżą danych targów. Osoby prywatne chcące odwiedzić targi Polagra TECH zapraszamy do zakupu biletów dla publiczności w kasach MTP w czasie trwania targów.

Jak korzystac z mtp24 ?

INSTRUKCJA

AKTYWACJA ZAPROSZENIA

 1. Aby móc skorzystać z zaproszenia na targi, należy je uprzednio aktywować. Jest to możliwe poprzez wpisanie numeru Państwa zaproszenia. Wielkość liter nie ma znaczenia.

  Zobacz zrzut ekranu

WYPEŁNIENIE ANKIETY REJESTRACYJNEJ

Wypełnienie ankiety rejestracyjnej na targi gwarantuje tańszy bilet wstępu. Ankietę można wypełnić za pomocą serwisu MTP 24 lub przy wejściu na targi. Aby zaoszczędzić cenny czas, zachęcamy do wypełnienia ankiety on-line.

UWAGA! Prosimy o nie wypełnianie dwa razy tej samej ankiety przy użyciu tego samego konta w serwisie MTP 24. Prosimy o nie rejestrowanie się więcej niż raz za pomocą jednego adresu e-mail!

Po wypełnieniu ankiety prosimy o zapisanie jej numeru lub o wydrukowanie ankiety i przedłożenie numeru bądź wydruku kasjerowi przy zakupie biletu na targi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna