Usługi reklamowe

 

banner_tup_2.jpg

 

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

PROMOCJA W MATERIAŁACH DRUKOWANYCH MTP

Reklama w przewodniku dla zwiedzających. Przewodnik dla zwiedzających to materiał drukowany w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy i dystrybuowany w trakcie trwania targów przy kasach. Zwiera pełną listę wystawców, mapę ekspozycji oraz kalendarz wydarzeń specjalnych.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360 mkw.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt: Małgorzata Barczak; tel. +48 61 869 2524 fax +4861 869 2960; e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Szczegółowe informacje zawiera formularz P.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:
Izabela Kalemba; tel. +4861 869 2539; izabela.kalembaat mtp.pl

hęcić do odwiedzenia targów, a przy okazji zamieszczenia reklamy również Państwa stoiska.

E-REKLAMA

Proponujemy:

Zamieszczenie BANERÓW, LOGOTYPÓW, LINKÓW na branżowej stronie wydarzenia

Zamieszczenie danych kontaktowych, biuletynów i zdjęć w sekcji INFORMACJE DLA MEDIÓW

Oferta jest każdorazowo przygotowywana indywidualnie w zależności od terminu zgłoszenia.

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ukazuje się 3 razy w roku – dwukrotnie jako wydanie redakcyjne oraz jako wydanie specjalne „Kalendarz targów”. Magazyn prezentuje najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń organizowanych na terenie MTP, marketingu targowego i usług targowych. Dostępny jest niemal na całym świecie w wersji drukowanej oraz on-line, w języku polskim oraz angielskim.

Magazyn dociera do czytelników w 45 krajach. Najliczniej czytany jest w Polsce, Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii i Francji. Czytają go: prezesi, dyrektorzy i pracownicy działów marketingu firm z branż reprezentowanych na targach; przedstawiciele działów handlowych ambasad i konsulatów oraz izb branżowych, handlowych i stowarzyszeń; inwestorzy, eksporterzy i importerzy zainteresowani nawiązywaniem kontaktów handlowych; studenci uczelni wyższych (ekonomicznych, technicznych, artystycznych).

Redakcja „Poznańskiego Magazynu Targowego”
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. + 48 61 869 2000

Reklama: Katarzyna Probala, tel. +48 869 2937, " title="blocked::mailto:katarzyna.probalaat mtp.pl">katarzyna.probalaat mtp.pl

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact